Warsztaty w Pracowni Lotos

Dźwiękoterapia

Tradycje terapeutycznego zastosowania dźwięku sięgają czasów starożytnych. Współczesne badania naukowe ukazują, jak dźwięki określonych instrumentów, wchodząc w rezonans z naszymi organami, wpływają pozytywnie na ich funkcjonowanie.
Program terapeutyczny warsztatów jest opracowany wg metody Klik z Instytutu Petera Hessa.

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat. Grupy max 6 osób.

Cykliczne koncerty na misy i gong Tam Tam

Jeśli chcesz i potrzebujesz pobudzić komórki do życia, wyciszyć umysł i dać odpocząć rozbieganym myślom, ukoić duszę, otulić się dźwiękiem to zapraszam na magiczne piątki.

Zapraszam na kąpiel w dźwiękach, przy wykorzystaniu mis, gongòw,  anielskich dzwonków i innych instrumentów harmonizują Ciało&Umysł&Duszę. Dźwięk uwalnia od napięć, pozbawia lękòw, wycisza. Dźwięki gongów i mis bardzo dobrze oddziaływują na potrzeby naszego organizmu. Niektóre składowe dźwięku- tony o bardzo zbliżonych częstotliwościach i amplitudzie, w trakcie wybrzmiewania nakładają się na siebie tworząc alikwoty. Są one szczególnie cenne, gdyż odpowiadają rytmom pracy organizmu. Stanowią kwintesencję dźwięków.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zainteresowanych bardzo proszę o zgłoszenie uczestnictwa TEL/SMS 531 591 299

Zabierz ze sobą ciepłe ubranie, skarpety, śpiwór lub kocyk i wodę do picia 🙂

 

Pracownia Lotos - Lomi Lomi Nui

Joga Sensoryczna Dla Dzieci i Młodzieży

 

Poprzez budowanie świadomości, siły, harmonii w ciele, umyśle, joga pomaga zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Indywidualnie dobrane asany mają działanie terapeutyczne. Joga dla dzieci pozwala w przyjemny sposób rozwinąć bardzo ważne umiejętności – uczy oddechu, radzenia sobie ze stresem i cudownie relaksuje. Dzieci poprzez formę zabawy uczą się bezkonkurencyjności, szacunku, tolerancji, dystansu do siebie i innych, współpracy.
Joga może przyjść z pomocą by zmienić wszystkie czynniki innych form zajęć poza szkołą.

Zajęcia skierowane do grup wiekowych od 3 do 15. Max 6 osób w grupie.

Warsztaty ruszają w LUTYM 2018 r.

 

 

PRACOWNIA VOUCHER WARSZTATY FACEBOOK

Wszelkie prawa zastrzeżone. Pracownia Lotos Kinga Nowak | Wojciecha Drzymały 4/1 80-318 Gdańsk | Tel.531 591 299