Prezent dla bliskiej osoby

🌺Aloha 🌺 Rób to, co lubisz. Rób to, co powoduje, że jesteś coraz bardziej szczęśliwy. Wzmacniaj swoje poczucie szczęścia związane z Twoimi Celami i z Twoją drogą do nich.Wszystko dąży do szczęścia, własnego i otoczenia. Wszystko ma swoją motywację do zmiany i do pozostawania tam gdzie jest.
🌺 Jeśli chcesz coś zmienić odszukaj tą motywację i wzmocnij swoją uwagą.Kiedy nosisz w sobie spokój, a w sercu miłość wszystko wydarza się naturalnie.🌺

Potrzebujesz pomocy,wsparcia,szukasz swojej drogi,wyciszenia,masz niepełnosprawne dziecko, które potrzebuje wsparcia,jeśli tak to zapisz się na indywidualne sesje terapii dźwiękiem wg Petera Hessa.

 

Medycyna Wschodu

W medycynie Wschodu leczenie poprzez dotyk znane jest od tysięcy lat.

Warto już dziś
👍 zapisać się na diagnozę i odczytanie „mowy stóp”. Koszt konsultacji tylko 50 zł.

👍dla klientów przy zakupie pakietu 5 masaży, konsultacja w cenie.

Dzięki niej dowiesz się,w której części ciała zaczyna dziać się źle.

Zapisy na konsultacje Pracownia Lotos Kinga Nowak pod numerem tel: 531591299

Specjalnej techniki ucisku meridianòw, odpowiedzialnych za przepływ Chi – energii życiowej, ich stymulacja pozwalają nam łatwo pozbyć się toksyn i pobudzić organizm do tego, by… sam się wyleczył ze wszystkiego, co mu przeszkadza.

Masaże pomogą rozładować Twoje emocje, uporać się ze stresem,depresyjnym nastrojem, a także zrzucić zbędne kilogramy,przejść przez trudny czas menopauzy. Znikną trudności z zasypianiem, szumy w uszach, trądzik czy zaparcia wzdęcia. Bòle głowy, kręgosłupa i kolan, oraz skłonnościami do odkładania się kamieni w nerkach i pęcherzyku żółciowym.

Co to jest masaż Lomi Lomi Nui?

Jest to masaż całego ciała z wyjątkiem części intymnych. Wykonuje się go z zastosowaniem ciepłego olejku, który rozprowadzany jest bezpośrednio na skórze. Osoba masowana musi być naga, zakryte mogą być jedynie intymne części ciała, przy czym klatka piersiowa powinna pozostać odkryta. W trakcie masażu rozbrzmiewa odpowiednio dobrana muzyka, która zwiększa efektywność procesu i zapewnia harmonijną atmosferę.

Masaż Lomi Lomi Nui na poziomie fizycznym jest bardzo intensywny, ale nie sprawia bólu. Doskonale rozluźnia ścięgna i mięśnie, a także zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Zabieg wspomaga przemianę materii i stymuluje układ trawienny do intensywnej pracy, przyspieszając redukcję tkanki tłuszczowej. Masaż znakomicie relaksuje, wycisza i koi nerwy, a także zapewnia ulgę w stanach długotrwałego stresu. Lomi lomi Nui poprawia krążenie limfy i krwi, stymuluje do działania i znakomicie poprawia samopoczucie.

Lomi lomi nui jest masażem wynikającym z hawajskiej filozofii życia, nazywanej huna. Zgodnie z nią człowiek jest częścią natury, dlatego masaż odzwierciedla elementy, które występują w przyrodzie, np. ruch fal morskich czy palm. Hawajczycy wierzą, że nieodłączną częścią życia każdego człowieka jest miłość, dlatego masaż lomi lomi jest nazywany masażem kochających rąk. Jego istotą jest przekazanie poprzez ruchy rąk akceptacji, ciepła i miłości.

Pierwotnie masaż lomi lomi był rytuałem, którego celem było oczyszczenie duchowe i zapewnienie równowagi wewnętrznej. Masażowi poddawano się w ważnych życiowo momentach, np. przed podjęciem istotnej decyzji. W trakcie ceremonii odbywały się wielogłosowe śpiewy oraz tańce hula. Obecnie masaż ten zaspokaja potrzebę kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem i doskonale odpręża. Masujący zapewnia osobie masowanej życzliwość, pełną akceptację i wsparcie, a także doradza w kwestii zdrowego stylu życia.

Przed urlopem

Przed nami letni czas ☀ Udvartana to zabieg piękna, prowadzi ciało do doskonałości przez oczyszczenie, pobudzenie krążenia krwi, wygładzenia nierówności skóry.

Czy wiesz, że rytuał ajurwedyjski Udvartana, to uczta dla ciała,ktòra zapewnia biologiczną odnowę.
Udvartana stosowany jest jako peeling w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości.Wzmacnia układ mięśniowy,modeluje sylwetkę.

Masaż przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem sezamowym. Masując, używam odpowiednich technik drenujących, które w połączeniu z ziołowymi proszkami i olejem ajurwedyjskim mają silne działanie diuretyczne, przeciwzapalne i detoksykujące

Zioła i zboża w składzie zawierają m.in.
owoce amla,strączyniec cewiasty, złocisty deszcz -działa stymulująco na przemianę kolagenu w skórze, odtruwa organizm, oczyszcza jelita,punarnava -stosowany do skutecznego normowania funkcji nerek i układu,neem, miodla indyjska-utrzymuje skórę w zdrowiu i połysku.

Witalność potrzebna każdemu

Czy wiesz,że dobry terapeuta i masażysta sam potrzebuje zapomnieć o stresie i też potrzebuje zregenerować utraconą witalność? 🤔💪🤔

Kontakt z naturą i matką ziemią,ruch ładuje moje baterie,by móc ją Wam przekazywać.

Warto zafundować sobie masaż Lomi Lomi Nui. Dobrze wykonany może dodać wiele energii,pomaga wyciszyć i zrelaksować.Pozbyć się tego co jest nam już nie potrzebne,a wciąż tkwi w naszej podświadomości i w ciele komórkowym.
By nadeszło nowe sam musisz tego chcieć,to Ty kierujesz swój świat.

Umów się na chwilę wytchnienia,by uwolnić ciało od codziennych stresów i bòlu.

Jeśli czujesz i ufasz sobie to czas na zmianę😘Zapisy na maj pod 📲📲📲 531591299

Budzisz się rano… i co?

Budzisz się rano,szybki prysznic,śniadanie i praca,praca,praca…

Znajdź czas,zatrzymaj się,biegnąc wciąż omijasz na swojej drodze znaki,mijasz się z życiem tym prawdziwym,ktòrego pragnie twoja dusza a umysł mówi Nie.Zajrzyj wgłąb siebie,pozbądź się natłoku i gonitwy myśli. Dotyk Lomi Lomi Nui pozwala na chwilę zatrzymania i wejścia w przestrzeń swojego umysłu,przepracowania schematów które tak mocno wchodzą w ciało i uwolnienia tego co mówi Nie.

 

 

Czy wiecie, że to właśnie na stopach znajduje się najwięcej receptorów czuciowych?

Masaż tajski stóp, skupia w sobie dwie techniki:
masaż stóp i akupresurę stref refleksologicznych.

Masaż ten, eliminuje uczucie obolałych i ociężałych nóg
oraz oczyszcza organizm z toksyn.

 

Masaż tajski stóp, oddziałuje pozytywnie na różne funkcje organizmu takie jak:
– trawienie,
– pracę mózgu (kontrola stresu lub snu)
– system hormonalny,
– narządy zmysłu,
– centralny układ nerwowy,
– gruczoły limfatyczne,
– system odpornościowy.

Zapraszamy do zapisów☎️☎️☎

Czy wiecie, na czym polega dźwiękoterapia misami wg. metody Petera Hessa?

Podczas masażu dźwiękiem wg, metody Petera Hessa,
na ciele masowanej osoby ustawia się misy (terapeutyczne,
z atestem Peter Hess Institut), a następnie uderza je filcową pałką. 🔊 Wprowadza to instrument w wibracje, odczuwane
na całym ciele.

Jak wiemy, człowiek w dużej mierze składa się
z wody💧💧Dźwięk przepływa przez ciało, delikatnie je masując. Dźwięk misy porusza nasze wnętrze, wprowadza duszę w wibrację.

Masaż ten, pomaga usuwać napięcia mięśniowe, blokady energetyczne, ułatwia rozpoznawanie i pokonywanie lęków
oraz docieranie do głębin własnego wnętrza.

PRACOWNIA VOUCHER WARSZTATY FACEBOOK

Wszelkie prawa zastrzeżone. Pracownia Lotos Kinga Nowak | Wojciecha Drzymały 4/1 80-318 Gdańsk | Tel.531 591 299